tipy & triky
očné tiene
tipy & triky
produkty

Sarah Monzani, držiteľka Oskara za make-up vo filme "Evita", prezrádza zopár trikov.

"Neexistujú nesprávne alebo zlé farby. Bez ohľadu na vašu farbu očí, nebojte sa experimentovať."

"Kontrastné farby zvýraznia farbu vašich očí."

"Fantastická základná farba je očný tieň Earth Spirits, odtieň Pale Pabble od Max Factor."

"Nezabúdajte na to, že menej je niekedy viac. Pridávajte farbu po troške a vždy rozotrite dostratena. Nezabúdajte, že je jednoduchšie pridať trochu farby extra ako ju zložito odstraňovať."

"Modré oči vyzerajú úžasne so šedou, bledo fialovou a ružovou. Fialová linka pod spodnými riasami vyzerá výrazne a okúzľujúco."

"Hnedé odtiene zvýrazňujú modré oči. Pretrite celé viečka až pod obočie, očným tieňom Earth Spirits v odtieni Pale Pebble. Zoberte odtieň Terra Firma a pretrite ním časť viečka nad hornými mihalnicami a dostratena rozotrite až ku očnému kútiku."

"Tmavšie oči vyzerajú zmyselne zvýraznené farbami zeme (napr. hnedá, čierna, mandľová (Almond) a broskyňová). Medzera Veľký kontrast medzi čiernou a hnedou a béžovými odtieňmi vytvára priestor na zvýraznenie - aj dramatického vzhľadu a tiež aj pre vytvorenie prirodzeného vzhľadu."

"Ak uprednostňujete tmavšie očné tiene, naneste najprv sypký púder pod oči. Pri nanášaní tieňov vždy padne pár zrniek na tieňa na vaše lícne kosti. Na púdrovom povrchu sa očný tieň ľahšie odstraňuje, pričom sa nepoškodí krycí podklad (make-up)."

"Rady pre zrelú pleť - zabudnite na tmavé očné tiene, ktoré iba zvýraznia štruktúru pleti. Jemnejšie, svetlejšie a žiarivejšie farby (napr. Earth Stone alebo Almond) pristanú zrelej pleti omnoho viac."

O ZNAČKE / E-OBCHOD / KONTAKT
MF