tipy & triky
lakovanie nechtov
tipy & triky
produkty

Sarah Monzani, držiteľka Oskara za make-up vo filme "Evita", vám prináša zopár trikov:

"Ak používate veľmi tmavé odtiene je lepšie použiť ako podklad základnú farbu. Tak zabránite vzniku škvŕn alebo "zažltnutiu" nechtov."

"Skvelá technika ako lakovať nechty a opticky ich predĺžiť je naniesť lak len do stredu nechtu. Po krajoch nechajte prirodzene nenalakovaný necht. Získate tak užší a dlhší vzhľad nechtov."

"Ďalší optický trik je tzv."polmesiačikový efekt". Znamená to, že lak na nechty nenanesiete na bledý polmesiačikový oblúčik pri nechtovom lôžku. Zvyšok nechta potom dôkladne a rovnomerne prelakujte."

"Tmavé a sýte farby vyzerajú dobre na krátkych nechtoch. Odporúčam skôr použiť viac neutrálne a svetlé odtiene. Nechty môžete zdôrazniť aj perleťovými alebo trblietavými lakmi."

"Jemné farby, ako napríklad odtieň Nailfinity Pinkandescence, sú vhodné na každodenné nosenie. Vyzerajú profesionálne, decentne a pôvabne. Navyše, prípadné olupovanie alebo škrabance sú menej viditeľné ako na tmavých sýtych farbách."

"Lak na nechty nechajte uschnúť tak dlho ako je len možné. Najmenej pol hodinu sa vyvarujte akémukoľvek pohybu s rukami. Relaxujte!"

O ZNAČKE / E-OBCHOD / KONTAKT
MF